• 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15

نمایندگی لنوو در کرج

Lenovo در سال 1984 در چین در شهر پکن به عنوان Legend توسط تیمی از مهندسان آکادمی علوم چین تاسیس شد. شرکت لنوو که در ابتدا در زمینه ساخت و تولید تلویزیون تخصص داشت. سپس بعد از تحقیقات و ایجاد فناوری ساخت لپ تاپ به سمت تولید و بازاریابی کامپیوترها مهاجرت کرد.

 شرکت لنوو به سرعت رشد کرد و جای خود را در بازار بزرگ چین باز کرد و در عرضه عمومی اولیه در بورس هنگ کنگ نزدیک به 30 میلیون دلار آمریکا درآمد خود را افزایش داد. تقریبا از دهه 1990، لنوو به طور فزاینده ای از بازار لپ تاپ و تلویزیون به سمت ایجاد شرکت بزرگ تر قدم برداشت. که قابل توجه ترین آنها خرید و ادغام بیشتر تجارت رایانه های شخصی IBM و تجارت سرور مبتنی بر x86 و همچنین ایجاد تلفن هوشمند خود است. لنوو در بیش از 60 کشور فعالیت دارد و محصولات خود را در حدود 180 کشور به فروش می رساند. یکی از این کشورها بازار ایران است.

لنوو ایران، نمایندگی رسمی لنوو در ایران متخصص در تعمیر انواع محصولات لنوو می باشد. تعمیرکاران لنوو ایران همه در دوره های تخصصی تعمیر محصولات لنوو توسط متخصصین این شرکت شرکت کرده و جزو حرفه ای ترین تعمیرکاران این حوزه می باشند.

 

آدرس نمایندگی لنوو در کرج

از زمان همه گیری کرونا و محدودیت ها بر آن شدیم که برای تمام عزیزانی که ساکن تهران نیستند و محدودیت رفت و آمد دارند سرویس رایگانی در نظر بگیریم. عزیزان ساکن کرج می توانند در ابتدا با کارشناسان مجموعه لنوو ایران تماس بگیرند مشکل دستگاه را اعلام بفرمایند سپس دستگاه خود را برای ما ارسال کنند. تمام هزینه های پستی بر عهده شرکت لنوو ایران، نمایندگی لنوو می باشد شما فقط هزینه تعمیر دستگاه را پرداخت می کنید.

یا اگر قصد مراجعه حضوری به شرکت لنوو ایران را دارید می توانید به نزدیک ترین شعبه لنوو به شما، نمایندگی لنوو در صادقیه مراجعه بفرمائید.

 

نحوه ارسال دستگاه

  1. بسته بندی مناسب دستگاه بسیار مهم است. به عنوان یک دستورالعمل کلی، جعبه ای انتخاب کنید که از دستگاه شما بزرگتر است، مثلا 5 تا 10 سانتی متر بین دستگاه و جعبه در بالا، پایین و کناره های دستگاه فاصله باشد. این فاصله بین دستگاه و جعبه را با پلاستیک حبابی، یا محافظ مشابه پر کنید. توصیه می شود ابتدا دستگاه خود را با حبابی بسته بندی کنید و سپس از محافظ های دیگر برای پر کردن باقیمانده شکاف فاصله استفاده کنید. باید تمام این فاصله را پر کنید
  2. باتری لپ تاپ و آداپتور برق متناوب و یا اگر موبایل و تبلت است شارژر آن را در جعبه قرار دهید. گاهی اوقات همین شارژر یا آداپتور است که برای دستگاه مشکل ایجاد می کند پس حتما آن را برای ما ارسال کنید.
  3. در هنگام بسته بندی آداپتور،شارژر و یا هر وسیله دیگری را که با دستگاه ارسال می کنید با حبابی بپیچید و در کنار دستگاه قرار دهید آن را هرگز روی دستگاه قرار ندهید این امر از آسیب های احتمالی به دستگاه جلوگیری می کند.
  4. همچنین در یک برگه درخواست تعمیر خود را در جعبه بسته بندی قرار دهید و مشکلات آن را بیان کنید تا به راحتی بتوانیم دستگاه شما را هنگام دریافت شناسایی کنیم. البته قبل از تعمیر کارشناسان با شما تماس می گیرند امابا این کار سریع تر به نتیجه مطلوب می رسیم.
  5. در هنگام ارسال دستگاه، آن را در شرکت پستی بیمه حمل و نقل کنید تا از تجهیزات شما در برابر آسیب در هنگام حمل و نقل محافظت شود. و لطفاً در مورد استانداردهای بسته بندی مناسب با شرکت حمل کننده خود مشورت کنید.
  6. پس از دریافت تاییدیه درخواست تعمیر، دستگاه را آدرس دهی کرده و به آدرس زیر ارسال کنید. لطفاً هنگام ارسال دستگاه تمام مشخصات خود را علاوه بر روی جعبه داخل جعبه نیز قرار دهید.

 

اطلاعات شما هنگام ارسال دستگاه :

 

نام و نام خانوادگی

کدملی

شماره تلفن ثابت

شماره همراه

آدرس + کدپستی 10 رقمی

مشخصات دستگاه + مشکل آن

 ارسال رایگان 1 

  • 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15