• 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15

 

نمایندگی لنوو در قم

لنوو یک شرکت فناوری مستقر در پکن، چین است و به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین نام ها در عرصه تولید و ساخت لپ تاپ و رایانه های رومیزی است. این شرکت طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهد، از جمله لپ تاپ محبوب Chromebook تا آل این وان ها و سیستم های گیمینگ. به زبان ساده، لنوو برای هر نیازی یک کامپیوتر دارد.

همانطور که لپ تاپ Lenovo قابل اعتماد و از نظر فناوری پیشرفته هستند، هنوز هم در طول زمان مستعد ایجاد مشکلات هستند. به عنوان مثال، لپ‌تاپ‌های لنوو گاهی اوقات هنگام راه‌اندازی و نمایشگر با مشکلاتی مواجه می‌شوند - این مشکلات می‌تواند مربوط به مشکلات سخت‌افزاری جزئی باشد یا می‌تواند نشان‌دهنده مشکل بزرگ مادربرد لپ تاپ لنوو باشد. لپ تاپ‌های لنوو گاهی اوقات با مشکلاتی در صفحه نمایش یا صداهای بوق تولید شده در هنگام راه‌اندازی مواجه می‌شوند. در بسیاری از موارد، این مشکلات به منبع تغذیه مرتبط است. ممکن است خودتان بتوانید مشکلات جزئی لپ تاپ لنوو را عیب یابی کنید، اما برای مشکلات عمده، به کارشناسان تعمیر لپ تاپ لنوو ایران اعتماد کنید تا کار را به درستی انجام دهند. ما مشاوره رایگان در زمینه تعمیرات لپ تاپ لنوو و همچنین خدمات سریع و مطمئن را ارائه می دهیم.

لنوو ایران، نمایندگی رسمی لنوو در ایران متخصص در تعمیر انواع محصولات لنوو می باشد. تعمیرکاران لنوو ایران همه در دوره های تخصصی تعمیر محصولات لنوو توسط متخصصین این شرکت شرکت کرده و جزو حرفه ای ترین تعمیرکاران این حوزه می باشند.

 

 

آدرس نمایندگی لنوو در قم

از زمان همه گیری کرونا و محدودیت ها بر آن شدیم که برای تمام عزیزانی که ساکن تهران نیستند و محدودیت رفت و آمد دارند سرویس رایگانی در نظر بگیریم. عزیزان ساکن قم می توانند در ابتدا با کارشناسان مجموعه لنوو ایران تماس بگیرند مشکل دستگاه را اعلام بفرمایند سپس دستگاه خود را برای ما ارسال کنند. تمام هزینه های پستی بر عهده شرکت لنوو ایران، نمایندگی لنوو می باشد شما فقط هزینه تعمیر دستگاه را پرداخت می کنید.

یا اگر قصد مراجعه حضوری به شرکت لنوو ایران را دارید می توانید به نزدیک ترین شعبه لنوو به شما، نمایندگی لنوو در انقلاب مراجعه بفرمائید.

 

نحوه ارسال دستگاه

  1. بسته بندی مناسب دستگاه بسیار مهم است. به عنوان یک دستورالعمل کلی، جعبه ای انتخاب کنید که از دستگاه شما بزرگتر است، مثلا 5 تا 10 سانتی متر بین دستگاه و جعبه در بالا، پایین و کناره های دستگاه فاصله باشد. این فاصله بین دستگاه و جعبه را با پلاستیک حبابی، یا محافظ مشابه پر کنید. توصیه می شود ابتدا دستگاه خود را با حبابی بسته بندی کنید و سپس از محافظ های دیگر برای پر کردن باقیمانده شکاف فاصله استفاده کنید. باید تمام این فاصله را پر کنید
  2. باتری لپ تاپ و آداپتور برق متناوب و یا اگر موبایل و تبلت است شارژر آن را در جعبه قرار دهید. گاهی اوقات همین شارژر یا آداپتور است که برای دستگاه مشکل ایجاد می کند پس حتما آن را برای ما ارسال کنید.
  3. در هنگام بسته بندی آداپتور،شارژر و یا هر وسیله دیگری را که با دستگاه ارسال می کنید با حبابی بپیچید و در کنار دستگاه قرار دهید آن را هرگز روی دستگاه قرار ندهید این امر از آسیب های احتمالی به دستگاه جلوگیری می کند.
  4. همچنین در یک برگه درخواست تعمیر خود را در جعبه بسته بندی قرار دهید و مشکلات آن را بیان کنید تا به راحتی بتوانیم دستگاه شما را هنگام دریافت شناسایی کنیم. البته قبل از تعمیر کارشناسان با شما تماس می گیرند امابا این کار سریع تر به نتیجه مطلوب می رسیم.
  5. در هنگام ارسال دستگاه، آن را در شرکت پستی بیمه حمل و نقل کنید تا از تجهیزات شما در برابر آسیب در هنگام حمل و نقل محافظت شود. و لطفاً در مورد استانداردهای بسته بندی مناسب با شرکت حمل کننده خود مشورت کنید.
  6. پس از دریافت تاییدیه درخواست تعمیر، دستگاه را آدرس دهی کرده و به آدرس زیر ارسال کنید. لطفاً هنگام ارسال دستگاه تمام مشخصات خود را علاوه بر روی جعبه داخل جعبه نیز قرار دهید.

 

اطلاعات شما هنگام ارسال دستگاه :

 

نام و نام خانوادگی

کدملی

شماره تلفن ثابت

شماره همراه

آدرس + کدپستی 10 رقمی

مشخصات دستگاه + مشکل آن

 ارسال رایگان 1 

  • 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15