• 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15

تعمیر بلوتوث تبلت لنوو

تعمیر بلوتوث تبلت لنوو و رفع مشکلات آن تنها توسط متخصصان امکان پذیر می باشد. سیستم های الکترونیکی مثل تبلت و لپ تاپ دارای پیچیدگی های بسیاری هستند و هر گونه تعمیرات ناآگاهانه بر روی آن ها علاوه بر آن که مشکل را برطرف نکرده اختلالات دیگری را برای دستگاه ایجاد می کند. به همین دلیل تعمیر بلوتوث تبلت لنوو و سایر تعمیرات مرتبط با این دستگاه باید توسط کادر فنی با تجربه  و متخصص انجام شود. عیب یابی دقیق از اولین مراحل برای اعمال فرآیند تعمیرات می باشد. اگر عیب دستگاه و علت اختلال به وجود آمده به درستی شناسایی شود تعمیرات نیز به درستی انجام خواهد.

تعمیر بلوتوث تبلت لنوو

 

شما می توانید همین الان با شماره 45102-021 نمایندگی لنوو تماس بگیرید.

تعمیرات بلوتوث تبلت لنوو در نمایندگی

 یکی از پر کاربردی ترین امکانات موجود بر روی انواع گوشی ، تبلت و لپ تاپ ها بلوتوث می باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بلوتوث تبلت لنوو و نحوه ی عملکرد آن و همچنین رایج ترین مشکلات آن آشنا کنیم. همان طور که می دانید بلوتوث ابزاری برای انتقال اطلاعات می باشد. به طوری که این ابزار باید در هر دو دستگاه وجود داشته باشد. اتصال این دو دستگاه به یکدیگر از طریق بلوتوث امکان پذیر می باشد در نتیجه از بلوتوث تبلت لنوو می توانید برای جا به جایی اطلاعات ، عکس ها و فیلم های خود به یک دستگاه دیگر استفاده کنید.

 

مشکلات بلوتوث تبلت

Pairبلوتوث تبلت

Pairبلوتوث تبلت به معنی جفت شدن دو دستگاهی می باشد که هر دو از این ابزار بهره مند می باشند. جفت نشدن این دو دستگاه با یکدیگر برای انتقال اطلاعات مشکل پیرینگ بلوتوث تبلت لنوو نامیده می شود. در مواردی با وجود یکسان بودن نسخه های بلوتوث به کار رفته در هر تبلت باز هم امکان اتصال به وجود نمی آید. در صورت بروز این مشکل ابتدا بهتر است تنظیمات بلوتوث را در تبلت خود چک کنید. روشن نبودن بلوتوث در یکی از دستگاه ها از عواملی است که منجر  به بروز این اختلال می شود. در صورتی که از روشن بودن بلوتوث در هر دو دستگاه اطمینان داشتید لازم است در قدم بعد تیک مربوط به قابل روئیت بودن بلوتوث را در تنظیمات بلوتوث فعال کنید. در صورتی که بلوتوث تبلت لنوو در حال قابل مشاهده برای همه فعال نباشد امکان شناسایی ان دستگاه توسط دستگاه های دیگر وجود نخواهد داشت. در نظر گرفتن فاصله ی هر دو دستگاه برای جا به جایی اطلاعات نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید. وجود فاصله در میان دو دستگاه یکی از عواملی است که از پیر یا جفت شدن دو دستگاه با یکدیگر جلوگیری می کند.

 

عدم اتصال بلوتوث مدل های قدیمی تبلت

از دیگر دلایلی که امکان انتقال اطلاعات از طریق بلوتوث را برای کاربر امکان پذیر نمی کند قدیمی بودن مدل تبلت می باشد. عدم هماهنگی میان نسخه های بلوتوث تبلت لنوو با سایر دستگاه یا قدیمی بودن آن ها اجازه ی انتقال اطلاعات را به کاربر نمی دهد. در تبلت های جدید لنوو از نسخه های جدید بلوتوث استفاده شده در حالی که مدل های قدیمی تر، از این نسخه ها پشتیبانی نمی کنند. در نتیجه امکان برقرار ی ارتباط میان این دستگاه ها به وجود نخواهد آمد. در حال حاضر اندروید توانسته با استفاده از دو ارتباط رادیویی بلوتوثی امکان جا به جایی اطلاعات در دو دستگاه را بدون توجه به مدل آن فراهم کند.

 

تعمیرات تبلت لنوو

در تعمیر بلوتوث تبلت لنوو، تعمیرات انواع تبلت لنوو در این نمایندگی پذیرفته می شوند. شما  می توانید در صورت مشکلاتی مثل شکستگی ال سی دی تبلت، عدم عملکرد تاچ تبلت ،اختلال در بلوتوث تبلت، خرابی اسپیکر این دستگاه و… به این واحد مراجعه کرده و از خدمات ان بهره مند شوید. رفع تمامی عیوب تبلت با مراجعه به این نمایندگی امکان پذیر می باشد. تعمیر تبلت لنوو در این واحد در دو بخش نرم افزاری این دستگاه و سخت افزار آن انجام می شود. تعویض قطعات سوخته و یا شکسته ی تبلت از دیگر خدماتی است که توسط این واحد ارائه می شود. جایگزینی این قطعات با نمونه های اورجینال از دیگر سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات تبلت لنوو به شمار می رود.

 

 

تعمیر بلوتوث تبلت لنو به همراه خدمات پس از تعمیر


تعمیر بلوتوث تبلت لنو

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کاربران تبلت های لنوو که اکثرا به خاطر عدم استفاده درست از تبلت به وجود می آید ، مشکل کار نکردن بلوتوث تبلت های لنوو هست ، که در ادامه این مقاله ما به آن خواهیم پرداخت. یکی از کاربردی ترین و پر استفاده ترین المان های موجود در هر گوشی بلوتوث آن می باشد ، پس بنابراین بسیار مهم است ، که ما بتوانیم به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنیم. در ادامه این مقاله ما به برخی از رایج ترین مشکلات بلوتوث تبلت های لنوو و همچنین نحوه ی عملکرد آن خواهیم پرداخت ، پس با ما همراه باشید.


مسلما همه ی شما عزیزان ، این نکته را می دانید ، که بلوتوث یک ابزار برای انتقال اطلاعات هست ، به نحوی که که این ابزار در هر دستگاه موبایل و تبلت های امروزی وجود دارد که اتصال بین دستگاه ها را به یکدیگر امکان پذیر می کند. بنابراین شما می توانید با استفاده از بلوتوث تبلت های لنوو به راحتی اطلاعات ، عکس ها و همینطور فیلم ها و... را به سایر دستگاه ها منتقل کنید. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین المان های تعمیر بلوتوث تبلت لنوو را مطالعه کنید ، پس با ما همراه باشید.

 

متداول ترین مشکلات بلوتوث تبلت های لنوو چیست؟

در این بخش می توانید برخی از متداول ترین و رایج ترین مشکلات بلوتوث های تبلت های لنوو را مطالعه کنید ، اما قبل از آن یک نکته ای وجود دارد ، که بد نیست آن را مطالعه کنید.
تعمیر بلوتوث تبلت یک امر سخت و تخصصی است و اگر سعی می کنید ، که آن را تعمیر کنید باید از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشید. سیستم های الکترونیکی مثل لپ تاپ و تبلت و... دارای یک سری المان های سخت و پیچیده هستند ، و در صورتی که به اشتباه و نا آگاهانه تعمیرات را انجام دهید ، ممکن است علاوه بر اینکه مشکل را بر طرف نکنید ، بلکه اختلالات دیگری نیز برای دستگاه ایجاد کنید. به این دلیل است ، که تعمیر بلوتوث تبلت اکثرا توسط افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود. تعمیر کاران با عیب یابی دقیق قبل از شروع تعمیر ، مشکل شما را پیدا کرده و آن را به صورت ریشه ای تعمیر بلوتوث تبلت لنوو انجام خواهد داد.


مشکل Pair بلوتوث تبلت های لنوو

پیر (Pair) بلوتوث تبلت لنوو به معنای جفت شدن دو دستگاهی می باشد ، که از هر دوی آن ها از این ابزار استفاده می کنند و سعی می کنند به یک دیگر اتصال پیدا کنند. جفت نشدن این دو دستگاه برای انتقال اطلاعات مشکل پیرنگ بلوتوث تبلت لنوو نام دارد ، که یکی از متداول ترین مشکلات بلوتوث تبلت های لنوو هستش. حتی در برخی از موارد نیز ، با وجود اینکه نسخه بلوتوث به کار رفته در هر دو لپ تاپ یکسان هستش ، اما باز نیز به یک دیگر متصل نمی شوند و با مشکل مواجه هستند ، که در این صورت قبل از هر چیزی ابتدا سعی کنید ، که یک بار تنظیمات بلوتوث تبلت را چک و بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه اختلالات در تنظیمات ، آن را برطرف کنید و تعمیر بلوتوث تبلت لنوو را خود انجام دهید.

 

برای تعمیر بلوتوث تبلت لنوو، روشن نبودن بلوتوث یکی از دستگاه ها ، می تواند از عواملی باشد ، که این اختلال را به وجود می آورد. در صورتی که اگر مطمئن بودید هر دو دستگاه بلوتوث روشن دارند ، در قدم بعدی تیک گزینه قابل مشاهده و قابل روئیت بودن دستگاه شما در تنظیمات را فعال کنید. در صورتی که این مورد برای طرفین فعال نباشد ، شما نمی توانید عمل پیرینگ یا همان جفت سازی را انجام دهید و امکان شناسایی دستکاه توسط سایر دستگاه های دیگر وجود نخواهد داشت. همچنین نکته بعدی که باید در نظر بگیرید فاصله ی هر دو دستگاه برای جا به جایی اطلاعات باید مناسب باشد و اگر فاصله زیادی بین دستگاه ها وجود داشته باشد ، نمی توان عمل پیرینگ یا جفت سازی را انجام داد و مشکل با تعمیر بلوتوث تبلت لنوو حل نمی شود.

 

عدم اتصال بلوتوث تبلت های لنوو به مدل های قدیمی تر تبلت

در تعمیر بلوتوث تبلت لنوو، یکی دیگر از دلایلی که امکان انتقال اطلاعات از طریق بلوتوث را برای کاربر ممکن نمی کند و نیاز به تعمیر بلوتوث تبلت لنوو را ایجاد می کند ، قدیمی بودن مدل تبلت لنوو هست. اگر نسخه بلوتوث تبلت های لنوویی که استفاده می کنید ، با هم تطابق نداشته باشد و یکی از طرفین قدیمی باشد ، انتقال اطلاعات امکان پذیر نخواهد بود و شما باید از تبلت هایی استفاده کنید ، که از نسخه های جدید بلوتوث بر خوردار هستند و این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید ، که مدل های جدید بلوتوث ها از مدل های قدییمی پشتیبانی نمی کنند و این نسخه با نسخه های قبلی سازگاری ندارند و از آن ها پشتیبانی نمی کنند.

 

و به همین خاطر امکان برقراری ارتباط بین آن ها وجود ندارد. یک نکته دیگری که باید بدانید ، این است که ،اندروید می تواند با استفاده از ارتباط رادیویی بلوتوثی ،اطلاعات دو دستگاه را بدون توجه به مدل آن جا به جا کند و این یک مزیت بسیار عالی است.

 

چگونه مشکلات و خطاهای ارتباطی بلوتوث تبلت لنوو را بر طرف کنیم؟

در ادامه می توانید برخی از خطاهای ارتباطی و همچنین یک سری اشتباهات که افراد در هنگام اتصال انجام می دهند را به همراه راه های بر طرف کردن آن و همچنین تعمیر بلوتوث تبلت لنوو مطالعه کنید ، پس با ما با تعمیر بلوتوث تبلت لنوو همراه باشید.

اطمینان حاصل کنید ، که بلوتوث شما روشن است، زمانی که بلوتوث شما روشن شده باشد ، یک نماد کوچک آن در بالای نمایشگر تبلت لنوو شما به نمایش در خواهد آمد ، اگر این حالت برای شما فعال نبود ، باید به تنظیمات دستگاه خود بروید و بلوتوث خود را روشن کنید.

 

مطمئن شوید ، که دستگاه شما قابل شناسایی هست

یکی از امکاناتی که برای امنیت دستگاه ها طراحی شده است ، ناشناس بودن بلوتوث هستش ، و تا زمانی که این المان در تبلت لنوو شما روشن باشد ، حتی در صورت روشن بودن بلوتوث نیز نمی توانید توسط سایر دستگاه شناسایی شوید و باید حتما این امکان را غیر فعال کنید. اگر می خواهید که تبلت خود را با یک دستگاه دیگر جفت کنید ، باید ابتدا مطمئن شوید که این المان غیر فعال است ، که برای انجام این کار ، ابتدا باید حالت Discoverable را در دستگاه خود فعال کنید. این تنظیمات را در صورتی که غیر فعال کنید ، فقط تا 5 دقیقه فعال می ماند و پس از آن دستگاه شما دوباره غیر قابل شناسایی می شود. اطمینان حاصل کنید ، که تبلت های لنوو شما با یکدیگر همخوانی دارند و با حل این مشکل به تعمیر بلوتوث تبلت لنوو خود بپردازید.

 

همانطور که در قبل تر هم به این موضوع اشاره کردیم ، دستگاه های شما باید از پروفایل های هماهنگی بر خوردار باشند. تبلت هایی که سعی می کنید به یک دیگر وصل کنید ، باید از نسخه هایی استفاده کنند ، که در اتصال به یکدیگر مشکلی نداشته باشد ، برای مثال تبلت های لنوو را شما نمی توانید با یک دوربین دیجیتال جفت کنید ، چرا که این امکان وجود ندارد و دو دستگاه مد نظر ، با یکدیگر همخوانی ندارند و این موضوع ربطی به تعمیر بلوتوث تبلت لنوو ندارد .


حذف و اضافه کردن مجدد دستگاه به فهرست بلوتوث

شاید قبلا ، شما در چند روز پیش ، با یک دستگاهی ارتباط بلوتوثی برقرار کرده باشید و حال بخواهید که دوباره به همان دستگاهی که قبلا اتصال پیدا کرده بودید ، ارتباط بلوتوثی پیدا کنید. در این حالت دستگاه مورد نظر خود را از فهرست دستگاه های اتصال یافته موجود ، بررسی و انتخاب می کنید ، که ممکن است ، پس از انتخاب آن ارتباط برقرار نشود و شما با مشکل مواجه شوید. برای رفع این مشکل دستگاه خود را باید از فهرست دستگاه های شناسایی شده یک بار حذف کرده و دوباره اقدام به جست و جو کنید و پس از تبلت لنوو خود را به آن دستگاه متصل کنید.

 

به روزرسانی سیستم عامل سخت افزار ها

در تعمیر بلوتوث تبلت لنوو، برخی از اوقات نیز دیده می شود ، که دستگاه های بلوتوث جدید با قدیمی جفت نمی شوند و یا به یک دیگر متصل نمی شوند. منشا این مشل می تواند قدیمی بودن سیستم عامل آن دستگاه و عدم پشتیبانی از بلوتوث نسل جدید باشد و شما برای رفع این مشکل باید حتما اقدام به بروزرسانی سیستم عامل خود کنید. تمام تبلت های لنوو از سیستم عامل و نرم افزار راه اندازنده مختص به خود برخوردار هستند ، که نسخه های آن متفاوت است و باید به روزرسانی شوند.

 

جمع بندی

در این مقاله ما سعی کردیم ، که به بهترین شکل ممکن خدمت شما عزیزان توضیح دهیم ، که چطور تعمیر بلوتوث تبلت لنوو | Lenovo خود را انجام دهید و امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. همچنین در صورتی که شما توانایی و تخصص لازم را برای انجام این کار نداشتید ، می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید و نسبت به تعمیر بلوتوث تبلت لنوو خود اقدام کنید، و در صورت نیاز می توانید تعمیر بلوتوث تبلت لنوو خود را به تعمیرکاران مجرب و حرفه ای تیم ما بسپارید.

 

 تعمیر بلوتوث تبلت ایسوس

  • 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15