• 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15

بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

 وقتی زندگی این روزهای ما وابسته به انواع و اقسام دستگاه های هوشمند و الکترونیکی باشد، به تناسب مقدار استفاده از آنها با مشکلات و گرفتاری هایی مواجه خواهیم بود که برای رفعشان باید به دنبال چاره باشیم و اطلاعات جدیدتری را کسب کنیم. همه ما داده های زیادی روی این دستگاه ها از جمله تبلت ها  ذخیره می کنیم. گاهی ممکن است اتفاقی و ناآگاهانه برخی از این داده ها را حذف کنیم،  اما راه چاره را برای بازیابی آنها نمی دانیم.امروز می خواهیم درباره بازیابی اطلاعات تبلت لنوو به بحث بنشینیم.

 

شما می توانید همین الان با شماره 45102-021 نمایندگی لنوو تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

 

روش های بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

 هنگامی که شما فایلی را در تبلت لنوو حذف می کنید، سیستم عامل دستگاه مسیر دستبابی به فایل را برای شما محدود و فضای مربوطه به فایل را در حافظه آزاد می کند. این در حالی است که با وجود اینکه فضای حافظه آزاد شده، اما اگر فایل مربوطه با فایل دیگری رونویسی نشده باشد، هنوز در تبلت وجود دارد و امکان بازیابی آن هست.

 

برای بازیابی اطلاعت تبلت لنوو می توانید از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات کمک بگیرید که امروز به تعدادی از آنها اشاره می کنیم. لازم به ذکر است این نرم افزارها قادر به بازیابی کامل اطلاعات نیستند، لذا مراجعه به نمایندگی و مرکز تعمیرات لنوو جهت بازیابی اطلاعات تبلت لنوو توصیه می شود.

 

 

 

نکات مهم پیش از بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

 پیش از هر چیزی باید بدانید که وقتی اطلاعات تبلت لنوو شما حذف شده است، حد الامکان باید از ارسال و دریافت داده به وسیله تبلت مورد نظر بپرهیزید.هیچ فایلی را حذف و نصب نکنید. در صورت حذف یا اضافه کردن فایل در حافظه گوشی مسیر دسترسی فایل حذف شده یا تغییر خواهد کرد یا غیرقابل دسترس خواهد شد. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که بازیابی صد در صد اطلاعات تبلت لنوو شما تقریبا امری محال است.

 

انتظار نداشته باشید که تمام فایل های حذف شده با اجرای نرم افزارهی مربوطه بازگردانده شوند، زیرا این امکان وجود دارد که بر اساس ساز و کار سیستم عامل، فایلی بعد از حذف بلافاصله غیر قابل بازگشت باشد یا سال ها اطلاعات حذف شده در حافظه بماند و با نرم افزارهای ساده بازیابی، بازیابی شوند. این نرم افزارها تا جایی که بتوانند داده های مربوط به تماس ها، پیام های متنی، عکس، فیلم و صوت را بازیابی می کنند.

 

معرفی نرم افزارهای بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

 

نرم افزار Wondershare Data Recovery for Android

 

این نرم افزار قادر خواهد بود هر نوع اطلاعات و فایلی را  که از تبلت لنوو اندرویدی شما پاک شده است، بازیابی کند.( عکس، فیلم، فایل های متنی، آهنگ، و …) جهت بازیابی اطلاعات تبلت لنوو پس از نصب بر روی PC میتواند مثل یک PC Suite تبلت شما را شناسایی کرده و به آن متصل شود و کار بازیابی اطلاعات را انجام دهد.

 

قابلیت های نرم افزار Wondershare Data Recovery for Android 

  • بازیابی اطلاعات تبلت های اندرویدی.
  • امکان بازیابی عکس ها و فیلم ها.
  • امکان بازیابی فایل هایی که از کامپیوتر به موبایل منتقل شده اند.
  • قابل نصب در ویندوز
  • امکان بازیابی اطلاعات از حافظه SD داخل تبلت
  • دارای ۳ مرحله ساده اسکن، انتخاب فایل های مورد نظر برای بازیابی، و بازیابی آنها
  • پشتیبانی از تمام تبلت های اندرویدی

 

هرچند بازیابی اطلاعات تبلت لنوو توسط این نرم افزار بسیار ساده است، اما همان طور که گفتیم همه اطلاعات پاک شده به صورت قطعی قابل بازیابی نیستند. از نظر تئوری، فایل ها تا وقتی قابل بازیابی هستند که محل فیزیکی ذخیره سازی آنها در حافظه توسط فایل جدیدی جایگزین نشده باشد. لذا توصیه اکید ما این است در صورت پاک شدن ناخواسته فایل ها، بلافاصله و قبل از وارد شدن هرگونه اطلاعات جدید به حافظه، برای بازیابی آن اقدام کنید.

 

 

نرم‌افزار Wondershare Dr.Fone for Android

 مزیت این نرم‌افزار نسبت به نمونه های قبلی در این است که علاوه بر بازگردانی اطلاعاتی ذکر شده در سایر نرم افزارها، توانایی بازگردانی پیام‌های حذف شده از WhatsApp را  نیز دارد.

 

روش استفاده از نرم‌افزار Wondershare Dr.Fone

 پس از فعال‌سازی ویژگی USB debugging، اگر برنامه از شما خواست که کابل را جدا کنید این کار را انجام بدهید و دوباره وصل کنید. دقت کنید که باتری گوشی کمتر از ۲۰ درصد نباشد. دکمه Start را بزنید.حالا نرم‌افزار شروع به اسکن و پردازش خواهد کرد. این مرحله کمی زمان‌بر است. پس از اتمام این مرحله شما می‌توانید اطلاعاتی را که می‌خواهید بازیابی شود انتخاب و در محلی که شما انتخاب کرده‌اید آن‌ها را ذخیره کنید.

 

بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

صفحه بزرگتر به معنای تجربه‌ی بهتر در خواندن و پخش فیلم است، به همین دلیل تبلت اختراع شده است. از طریق تبلت، به راحتی می‌توانید صفحات وب را بدون انجام بزرگنمایی‌های مکرر، و دیدن تصاویر با جزئیات بیشتر روی تصاویر یا فیلم‌ها بررسی کنید. به همین دلیل و قیمت پایین آن، اکنون تبلت لنوو سهم بیشتری از بازار را به دست می‌آورد. بازی با تبلت لنوو خوب است، اما اگر اتفاقاتی رخ دهد که جدول اندروید شما از کار بیفتد و داده‌های شما از بین برود، چه می‌کنید؟ چیزی نیست که از قبل انتظار داشته باشید، اما از دست دادن داده‌ها در اندروید و سایر دستگاه‌ها اتفاق می‌افتد.

 

اگر چنین مشکلی شما را ناراحت کرده است، به دنبال برخی از ابزار‌های بازیابی اطلاعات باشید. Android Data Recovery یکی از این ابزار‌ها برای مقابله موثر با مشکلات از دست رفتن اطلاعات اندروید است. بازیابی اطلاعات تبلت لنوو اندروید می‌تواند به شما کمک کند مطالب پاک شده یا گم شده مانند مخاطبین، پیام‌های متنی، عکس‌ها، آهنگ‌ها، فیلم‌ها و غیره را در مدت زمان کوتاهی بازیابی کنید. ویژگی‌های بازیابی اطلاعات اندروید شامل موارد زیر است: سازگاری بالا با تمام دستگاه‌های اندروید. پیش از بازیابی مخاطبین، پیام‌های متنی، تصاویر را پیش نمایش کنید. انتخاب چندگانه. سریع و تمیز.

 

ویژگی تبلت لنوو

بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

 با استفاده از تبلت‌های لنوو می‌توان یادداشت‌های قابل جستجو را که به طور مداوم ذخیره می‌شود و در ابر پشتیبان تهیه می‌شود، یادداشت کرد. استفاده از یک قلم دیجیتال فعال علاوه بر نوشتن دست، امکان ترسیم و معادلات دقیق، مقیاس‌پذیری دقیق را نیز فراهم می‌کند. دانش‌آموزان دیگر محدود به یک کاغذ نمی‌شوند زیرا تبلت‌های لنوو به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا در صورت لزوم به یک کاغذ در تبلت لنوو خود فضا اضافه کنند.


در بسیاری از کلاس‌ها یا بسیاری از دوره‌های آموزش مهندسی دانش‌آموزان یا دانشجویان باید کار خود را به صورت دیجیتالی انجام دهند. مقاله پذیرفته نمی‌شود. دانشکده‌ی مورد نظر به صورت دیجیتالی کار می‌کند و می‌تواند بدون توزیع کاغذ، آن را به صورت دیجیتالی انجام دهد. یک ابزار مورد علاقه برای درجه‌بندی PDF Annotator است که در بسته مهندسی موجود است.

 

یک سری برنامه‌ها در تبلت لنوو قابل اجرا است که همگی دیجیتال‌سازی را برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان آسان‌تر می‌کند. در بعضی از کلاس‌ها، اعضای هیئت علمی با استفاده از تبلت‌های لنوو خود با دانشجویان تعامل و ارتباط برقرار می‌کنند. با استفاده از محصولی مانند تبلت لنوو می‌توان کار‌های دانشجو را بصورت ناشناس در کلاس روی صفحه نمایش داد.

 

روش بازیابی اطلاعات تبلت لنوو


در این جور موارد شما باید از نرم‌افزار‌های مخصوص برای بازیابی اطلاعات تبلت استفاده کنید که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

 

معرفی نرم‌افزار‌های بازیابی و چگونگی استفاده از آن‌ها

چگونه داده‌ها را از حافظه داخلی تبلت لنوو بازیابی کنیم؟ تبلت لنوو بسیاری از داده‌های مهم مانند عکس، فیلم، پیام و سایر پرونده‌ها را ذخیره کرده است. اگر تبلت لنوو شما آسیب دیده و غیرقابل دسترسی باشد چه می‌کنید. تمام پرونده‌های مهم ذخیره شده در تبلت لنوو شما از بین رفته است، یا به طور تصادفی پرونده‌های مهم را حذف کرده‌اید. در مرحله بعدی، ما 10 نرم‌افزار برتر بازیابی اطلاعات تبلت لنوو را به شما نشان خواهیم داد تا به شما کمک کند تمام داده‌های از دست رفته را از فضای ذخیره‌سازی تبلت لنوو خود بازیابی کنید و بازیابی اطلاعات تبلت لنوو را انجام دهید.

 

بازیابی با Data Recovery

نرم‌افزار موثر بازیابی اطلاعات تبلت لنوو برای بازیابی ایمیل‌های پاک شده، عکس‌ها، فیلم‌ها و فایل‌های صوتی. Recoverit Data Recovery کاربر پسند و آسان برای استفاده است. این نرم‌افزار بازیابی تبلت لنوو می‌تواند به شما در بازیابی اطلاعات پاک شده یا از دست رفته کارت‌های حافظه تلفن همراه مانند عکس، فیلم، فایل صوتی و سایر پرونده‌ها کمک کند. توجه کنید شایان ذکر است که برنامه بازیابی اطلاعات Recoverit برای بازیابی اطلاعات پاک شده یا از دست رفته از آیفون یا تبلت‌های فاقد کارت SD طراحی نشده است.

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات Cardrecovery

Cardrecovery یکی از نرم‌افزار‌های برجسته در بازیابی عکس‌ها و تصاویر از تبلت‌های لنوو و کارت‌های حافظه مورد استفاده در دوربین دیجیتال است. توانایی Cardrecovery نام آن را به عنوان یکی از بهترین نرم‌افزار‌های بازیابی اطلاعات تبلت بدست آورده است که در ترمیم عکس‌های پاک شده از کارت‌های حافظه مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم چنین در دوربین‌های دیجیتال و تبلت‌های لنوو استفاده می‌شود.

 

از آنجا که کار‌هایی فقط برای خواندن انجام می‌دهد که روی کارت حافظه تأثیر منفی می‌گذارد، ایمن و بدون خطر است. این برنامه همچنین از انواع کارت‌های حافظه از جمله کارت‌های عکس XD و کارت SD از جمله سایر کارت‌ها پشتیبانی می‌کند.

 

 PhotoRec

حتی بر روی فایل‌های عکس و فیلم بسیار نابود شده که ذخیره شده در کارت‌های حافظه هستند مانند MMC، Microdrive و CF کار می‌کند PhotoRec نرم‌افزاری است که در بازیابی اطلاعات تبلت لنوو استفاده می‌شود و تحت GPL v2 + صادر می‌شود. این فیلم‌ها یا اشکال دیگر پرونده‌های حذف شده را از تبلت یا کارت حافظه بازیابی می‌کند. با استفاده از ابزار بازیابی فقط خواندنی، آسیب بیشتر از دست دادن داده‌ها را کاهش می‌دهد. حتی در سیستم فایل‌های بسیار آسیب دیده یا قالب‌بندی شده نیز به خوبی کار می‌کند.

 

Recover My Files

این فرایند بازیابی اطلاعات، از جمله عکس‌ها، فایل‌های تصویری از دیسک‌های سخت، دوربین‌های دیجیتال و ایمیل‌ها را ساده می‌کند. این بازیابی اطلاعات تبلت لنوو را در مورد پرونده‌های قابل دسترسی از طریق تبلت لنوو یا هر دستگاه چندرسانه‌ای دیگر ساده می‌کند. سریع، آسان برای استفاده و هیچ گونه مهارت فنی لازم ندارد. و هم چنین نیازی به سیستم عامل ندارد.


Recuva

در بازیابی اطلاعات تبلت لنوو | Lenovo گفتنی است که این برنامه برای بازیابی ایمیل‌های پاک شده از سطل آشغال، کامپیوتر ویندوز، تبلت‌های لنوو دوربین دیجیتال و پخش‌کننده‌ام پی تیری طراحی شده است. Recuva یک نرم‌افزار رایگان است که برای بازیابی اطلاعات تبلت‌ها استفاده می‌شود. این یکی از نرم‌افزار‌های بازیابی اطلاعات تبلت است که به راحتی و بدون هیچ هزینه‌ای در دسترس است. همچنین می‌تواند عملکرد مشابهی را در رایانه ویندوز، ‌ام پی‌تری پلیر و دوربین دیجیتال انجام دهد.


نرم افزار ریمو ریکاور Remo Recover

این برنامه می‌تواند تا 300 پرونده از امضا‌های مختلف و پرونده‌های ویدیویی و موسیقی را شناسایی و بازیابی کند. ضرر آن‌ها مستلزم استفاده از ابزار‌های پیشرفته بازیابی اطلاعات تبلت لنوو مانند نرم‌افزار Remo Recover است. قالب‌بندی و تقسیم‌بندی به راحتی منجر به حذف پرونده‌های مهم می‌شود. این نرم‌افزار همچنین از دیسک‌های سخت سازنده‌های مختلف مانند فوجیتسو و اپل و غیره پشتیبانی می‌کند. الگوریتم داخلی آن به شما امکان می‌دهد تا 300 پرونده را با تمام امضا‌های مختلف بازیابی کند.

 

Undelete 360

تبلت‌های هوشمند، دوربین‌ها، هارد دیسک‌ها، کارت‌های حافظه برخی از مکان‌های ذخیره‌سازی هستند که این نرم‌افزار می‌تواند پرونده‌ها را از آن‌ها بازیابی کند. در فرآیند استفاده از تبلت هوشمند می‌توانید پرونده‌ها و پوشه‌ها را حذف کنید. Undelete 360 نرم‌افزاری است که برای بازیابی چنین داده‌هایی استفاده می‌شود. این یک فرم توصیه شده برای بازیابی اطلاعات تبلت است. از الگوریتمی مدرن استفاده می‌کند که روند بازیابی اطلاعات از کارت حافظه را تسریع می‌کند. این برنامه از بازیابی پرونده‌ها و پوشه‌ها، از جمله پرونده‌هایی که به دلیل حجم زیادی که دارند حذف شده‌اند، پشتیبانی می‌کند.


Wondershare Dr. fone for Android

این رابط کاربری آسان است و امکان بازیابی مخاطبین، عکس‌ها و پیام‌ها از تبلت‌های Android و iOS را برای کاربر فراهم می‌کند. به جای استفاده از نسخه پشتیبان، می‌توانید به Wondershare Dr. fone برای اندروید و سیستم عامل مراجعه کنید، که به طور موثر پرونده‌های از دست رفته را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بازیابی می‌کند و می‌تواند داده‌ها را از تبلت‌های خراب بازیابی کند بدون اینکه باعث از بین رفتن یا آسیب بیشتر پرونده‌ها شود. با چندین تبلت اندرویدی، لنوو و LG سازگار است و آن را به یکی از بهترین نرم‌افزار‌های بازیابی اطلاعات تبلت لنوو تبدیل کرده است. می‌تواند پیام‌ها و مخاطبین حذف شده را بازیابی کند.

 

نکات مثبت

 سازگار با بسیاری از مارک‌های تبلت_بازیابی اطلاعات در هر سیستم عامل_بازیابی سریع به طوری که می‌تواند اکثر مطالب را بازیابی کنید. _بازیابی اطلاعات در کارت SD خراب.

 

موارد منفی

برخی از نسخه‌های قدیمی با نسخه‌های جدید بازیابی اطلاعات تبلت لنوو اندروید سازگار نیستند. _ممکن است در برخی از نسخه‌های قدیمی تبلت‌ها کار نکند.

 


نتیجه‌گیری

در این مقاله هدف این بود که نحوه‌ی بازیابی اطلاعات تبلت لنوو به شما آموزش داده شود و انواع برنامه‌های که می‌توانند اطلاعات شما را بازیابی کنند. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. 

  • 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه: 8 تا 21 و پنجشنبه: 8 تا 15