بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

وقتی زندگی این روزهای ما وابسته به انواع و اقسام دستگاه های هوشمند و الکترونیکی باشد، به تناسب مقدار استفاده از آنها با مشکلات و گرفتاری هایی مواجه خواهیم بود که برای رفعشان باید به دنبال چاره باشیم و اطلاعات جدید تری را کسب کنیم. همه ما داده های زیادی روی این دستگاه ها از جمله تبلت ها  ذخیره می کنیم. گاهی ممکن است اتفاقی و ناآگاهانه برخی از این داده ها را حذف کنیم،  اما راه چاره را برای بازیابی آنها نمی دانیم.امروز می خواهیم درباره بازیابی اطلاعات در تبلت لنوو به بحث بنشینیم.

 

 

 

روش های بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

هنگامی که شما فایلی را در تبلت لنوو حذف می کنید، سیستم عامل دستگاه مسیر دستبابی به فایل را برای شما محدود و فضای مربوطه به فایل را در حافظه آزاد می کند. این در حالی است که با وجود اینکه فضای حافظه آزاد شده، اما اگر فایل مربوطه با فایل دیگری رونویسی نشده باشد، هنوز در تبلت وجود دارد و امکان بازیابی آن هست.

 

برای بازیابی اطلاعت تبلت لنوو می توانید از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات کمک بگیرید که امروز به تعدادی از آنها اشاره می کنیم. لازم به ذکر است این نرم افزارها قادر به بازیابی کامل اطلاعات نیستند، لذا مراجعه به نمایندگی و مرکز تعمیرات لنوو جهت بازیابی اطلاعات تبلت لنوو توصیه می شود.

 

 

 

نکات مهم پیش از بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

پیش از هر چیزی باید بدانید که وقتی اطلاعات تبلت لنوو شما حذف شده است، حد الامکان باید از ارسال و دریافت داده به وسیله تبلت مورد نظر بپرهیزید.هیچ فایلی را حذف و نصب نکنید. در صورت حذف یا اضافه کردن فایل در حافظه گوشی مسیر دسترسی فایل حذف شده یا تغییر خواهد کرد یا غیرقابل دسترس خواهد شد. این نکته را نیز به یاد داشته باشید که بازیابی صد در صد اطلاعات تبلت لنوو شما تقریبا امری محال است. انتظار نداشته باشید که تمام فایل های حذف شده با اجرای نرم افزارهی مربوطه بازگردانده شوند، زیرا این امکان وجود دارد که بر اساس ساز و کار سیستم عامل، فایلی بعد از حذف بلافاصله غیر قابل بازگشت باشد یا سال ها اطلاعات حذف شده در حافظه بماند و با نرم افزارهای ساده بازیابی، بازیابی شوند. این نرم افزارها تا جایی که بتوانند داده های مربوط به تماس ها، پیام های متنی، عکس، فیلم و صوت را بازیابی می کنند.

 

معرفی نرم افزارهای بازیابی اطلاعات تبلت لنوو

نرم افزار Wondershare Data Recovery for Android

 

این نرم افزار قادر خواهد بود هر نوع اطلاعات و فایلی را  که از تبلت لنوو اندرویدی شما پاک شده است، بازیابی کند.( عکس، فیلم، فایل های متنی، آهنگ، و …)

 

جهت بازیابی اطلاعات تبلت لنوو پس از نصب بر روی PC میتواند مثل یک PC Suite تبلت شما را شناسایی کرده و به آن متصل شود و کار بازیابی اطلاعات را انجام دهد.

 

  قابلیت های نرم افزار Wondershare Data Recovery for Android :

 

بازیابی اطلاعات تبلت های اندرویدی.

امکان بازیابی عکس ها و فیلم ها.

امکان بازیابی فایل هایی که از کامپیوتر به موبایل منتقل شده اند.

قابل نصب در ویندوز

امکان بازیابی اطلاعات از حافظه SD داخل تبلت

دارای ۳ مرحله ساده اسکن، انتخاب فایل های مورد نظر برای بازیابی، و بازیابی آنها

پشتیبانی از تمام تبلت های اندرویدی

هرچند بازیابی اطلاعات تبلت لنوو توسط این نرم افزار بسیار ساده است، اما همان طور که گفتیم همه اطلاعات پاک شده به صورت قطعی قابل بازیابی نیستند. از نظر تئوری، فایل ها تا وقتی قابل بازیابی هستند که محل فیزیکی ذخیره سازی آنها در حافظه توسط فایل جدیدی جایگزین نشده باشد. لذا توصیه اکید ما این است در صورت پاک شدن ناخواسته فایل ها، بلافاصله و قبل از وارد شدن هرگونه اطلاعات جدید به حافظه، برای بازیابی آن اقدام کنید.

 

 

نرم‌افزار Wondershare Dr.Fone for Android

 

مزیت این نرم‌افزار نسبت به نمونه های قبلی در این است که علاوه بر بازگردانی اطلاعاتی ذکر شده در سایر نرم افزارها، توانایی بازگردانی پیام‌های حذف شده از WhatsApp را  نیز دارد.

 

روش استفاده از نرم‌افزار Wondershare Dr.Fone

 

پس از فعال‌سازی ویژگی USB debugging، اگر برنامه از شما خواست که کابل را جدا کنید این کار را انجام بدهید و دوباره وصل کنید. دقت کنید که باتری گوشی کمتر از ۲۰ درصد نباشد. دکمه Start را بزنید.حالا نرم‌افزار شروع به اسکن و پردازش خواهد کرد. این مرحله کمی زمان‌بر است. پس از اتمام این مرحله شما می‌توانید اطلاعاتی را که می‌خواهید بازیابی شود انتخاب و در محلی که شما انتخاب کرده‌اید آن‌ها را ذخیره کنید.

نمایندگی لنوو در راستای ارائه برترین خدمات فروش و تعمیرات لنوو، کادری مجرب از میان زبده‌ترین مهندسان این حوزه را به کار گرفته و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به شما هموطنان گرامی ارائه نماید. نمایندگی لنوو یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد. تعویض قطعات و تعمیر لپ تاپ لنوو , تعویض قطعات و تعمیر تبلت لنوو , تعویض قطعات و تعمیر آل این وان لنوو , تعویض قطعات و تعمیر موبایل لنوو , تعویض قطعات و تعمیر سرور لنوو , تعویض قطعات و تعمیر مادربرد لنوو , تعویض قطعات و تعمیر مانیتور لنوو , تعویض قطعات و تعمیر کامپیوتر لنوو , تعویض قطعات و تعمیر تجهیزات کامپیوتر لنوو

نمایندگی لنوو , نمایندگی lenovo , نمایندگی لنوو در تهران , روشن نشدن تبلت لنوو , نمایندگی تعمیر تبلت لنوو , نمایندگی تعمیرات تبلت لنوو در تهران , نمایندگی تبلت لنوو , تعمیرات لپ تاپ لنوو , تعمیرات لنوو , تعمیرتبلت لنوو , علت روشن نشدن تبلت لنوو , نمایندگی تعمیرات لنوو , نمایندگی لنوو در ایران , نمایندگی lenovo  در تهران ,نمایندگی فروش تبلت لنوو در تهران

© 2018 Lenovo IRAN. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour